2.stāvs – ar skatu uz Daugavu

  • Atrašanās vieta:
    Ķīpsala, Balasta dambis.
  • Platība:
    120m2
  • Cena:

Apraksts

Jaunbūvēts, energoefektīvs dzīvoklis Balasta Dambī ar skatu uz Daugavu. Apartamenti aizņem visu ēkas otro stāvu – 2 guļamistabas, 2 vannasistabas, 2 slēgtās verandas, virtuve apvienota ar plašu viesistabu.

Ēka būvēta pēc pasīvās ēkas standartiem un ir izteikti energoefektīva – vidējais siltuma patēriņš ap 30EUR mēnesī. Pateicoties energoefektīvajai gaisa ventilācijas ar rekuperāciju sistēmai “Paul”, telpās tiek nodrošināts ļoti veselīgs klimats. Apkure tiek nodrošināta ar neatkarīgu gāzes apkures sistēmu.
Stāvvietas automašīnām paredzētas mājas pagalmā – slēgtā teritorijā ar automātiskajiem vārtiem. Papildus pieejamas arī mantu noliktavas telpas ēkas pagrabā. Par iedzīvotāju drošību un mieru rūpējas apsardzes kompānija, kā arī tiek nodrošināta videonovērošana.

Dzīvokļa priekšrocības:
– Veselīgs klimats iekštelpās.
– Loti zems siltuma patēriņš.
– Ventilācija ar rekuperāciju.
– Apsildāmās grīdas.
– Moderna kāpņu telpa.
– Telpas pagrabā mantu glabāšanai.
– Autostāvvieta slēdzamā sētā.
– Dārzs koplietošanā.
– Vēsturiska ēka Daugavas krastā.

Projekta galvenā vērtība ir atrašanās vieta un energoefektivitāte. Īpaša priekšrocība ir jahtu un motorlaivu piestātne tieši iepretim mājai. Ēku kompleksā ar slēgtu teritoriju ietilpst 2 restaurētas dzivokļu ēkas un 1 privātmāja.

Ķīpsala ir elitārs dzīvojamais rajons Rīgas klusajā piekrastes centrā, tikai pastaigas attālumā no Vecpilsētas. Īpašu atmosfēru veido unikālā arhitektūra, dabas klātbūtne pašā Rīgas centrā un vēstures elpa. Balasta Dambis ir populāra mākslinieku un iemīļoto tikšanās vieta romantiskām pastaigām saulrietā un vakariņām “Fabrikas” restorānā.

Dzīvoklis pieejams tikai iltermiņa īrei.


KarteJautā mums

Jūsu vārds

Jūsu epasta adrese

Jūsu ziņa

Lūdzu ievadiet attēlā redzamos burtus un ciparus:
captcha


Kontakti

Lāsma Ozoliņa
Tel. nr: +371 20332094
E-pasts: lasma@rip.lv