3.stāvs – ar skatu uz Daugavu

 • Atrašanās vieta:
  Ķīpsala, Balasta dambis.
 • Platība:
  122m2
 • Cena:
  1800 EUR / mēnesī

Apraksts

Plašs, jaunbūvēts un energoefektīvs dzīvoklis Balasta Dambī, 3.stāvā ar skatu uz Daugavu. Apartamenti aizņem visu ēkas trešo stāvu: 2 guļamistabas, 1 vannasistaba, 3 atvērtās terases (ar skatu uz upi un dārzu), 1 slēgtā verandas izbūve ar skatu uz ostu, virtuve apvienota ar viesistabu, papildus izbūvēts jumta stāvs.

Ēka būvēta pēc pasīvās ēkas standartiem un ir izteikti energoefektīva – vidējais siltuma patēriņš ap 70EUR mēnesī. Pateicoties energoefektīvajai gaisa ventilācijas ar rekuperāciju sistēmai “Paul”, telpās tiek nodrošināts ļoti veselīgs klimats. Apkure tiek nodrošināta ar neatkarīgu gāzes apkures sistēmu.

Stāvvietas automašīnām paredzētas mājas pagalmā – slēgtā teritorijā ar automātiskajiem vārtiem. Papildus pieejamas arī mantu noliktavas telpas ēkas pagrabā. Par iedzīvotāju drošību un mieru rūpējas apsardzes kompānija, kā arī tiek nodrošināta videonovērošana.

Dzīvokļa priekšrocības:
– Veselīgs klimats iekštelpās.
– Loti zems siltuma patēriņš.
– Ventilācija ar rekuperāciju.
– Apsildāmās grīdas.
– Moderna, slēdzama kāpņu telpa.
– Telpas pagrabā mantu glabāšanai.
– Autostāvvieta slēdzamā sētā.
– Dārzs koplietošanā.
– Vēsturiska ēka Daugavas krastā.

Projekta galvenā vērtība ir atrašanās vieta un energoefektivitāte. Īpaša priekšrocība ir jahtu un motorlaivu piestātne tieši iepretim mājai. Ēku kompleksā ar slēgtu teritoriju ietilpst 2 restaurētas dzivokļu ēkas un 1 privātmāja.

Ķīpsala ir elitārs dzīvojamais rajons Rīgas klusajā piekrastes centrā, tikai pastaigas attālumā no Vecpilsētas. Īpašu atmosfēru veido unikālā arhitektūra, dabas klātbūtne pašā Rīgas centrā un vēstures elpa. Balasta Dambis ir populāra mākslinieku un iemīļoto tikšanās vieta romantiskām pastaigām saulrietā un vakariņām “Fabrikas” restorānā.

Dzīvoklis pieejams tikai ilgtermiņa īrei.


KarteJautā mums

  Jūsu vārds

  Jūsu epasta adrese

  Jūsu ziņa

  Lūdzu ievadiet attēlā redzamos burtus un ciparus:
  captcha


  Kontakti

  Lāsma Auziņa
  Tel. nr: +371 20332094
  E-pasts: [email protected]